O nas

Salon L’Oréal Expert

En Vogue

Studio fryzjerskie En Vogue istnieje od 2005 roku. En Vogue to miejsce dla każdego kto ceni niepowtarzalny styl i jakość oraz chce wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami. Nasz salon to wyjątkowe miejsce, w którym panuje unikalna atmosfera, połączona z profesjonalną obsługą. To, co nas charakteryzuje to profesjonalizm, kompetencje i dbałość o Klienta. Wiemy, że piękna fryzura idealnie podkreśla Twoją urodę.

 

Jesteśmy salonem Expert L’Oréal i należymy do elitarnego grona salonów ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel. To gwarancja profesjonalizmu i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Satysfakcja Klienta to nasz priorytet, dlatego regularnie bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach, aby móc stale podnosić nasze kwalifikacje i być na bieżąco z najnowszymi trendami.

W naszym salonie oferujemy szeroką gamę usług fryzjerskich i pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Profesjonalnie dobierzemy koloryzację oraz strzyżenie, dzięki którym zyskasz nowy, olśniewający wygląd, a nasze zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne odżywią strukturę twoich włosów. Do wykonywanych zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości produkty wiodącej marki L’Oréal Professionnel i Kerastase.

 

W maju 2019 roku zmieniliśmy lokalizację. Teraz można nas znaleźć w ścisłym centrum miasta przy ulicy Teatralnej 14 w Katowicach.

Recenzje

Co o nas mówią…

En Vogue + En Barbe

 

Pamiętaj, że częścią En Vogue jest En Barbe. Nasi styliści zadbają również o świetny wizerunek Twojego mężczyzny, brata lub kolegi.

Zapraszamy wszystkich panów do naszego męskiego salonu fryzjerskiego – En Barbe, który mieści się piętro niżej.