Zespół

Stylista fryzur, właściciel

Sebastian Chrząszcz

“Jestem współwłaścicielem salonu od 15 lat, ale fryzjerstwem zajmuję się znacznie dłużej. W pracy najważniejsza jest dla mnie świadomość , że Klientka poradzi sobie ze swoją fryzurą samodzielnie w domu. Dlatego właśnie największą uwagę przywiązuję do detali, jestem perfekcjonistą. Zadowolona Klientka to dla mnie największa nagroda i sens mojej pracy.

 

Poza fryzjerstwem moją wielką pasją jest gotowanie , a cichym marzeniem jest otwarcie restauracji, gdzie będzie serwowana najlepsza kuchnia w Katowicach.”

Stylistka fryzur

Renata Wiora

“Jestem doświadczoną stylistką fryzur. Pracy oddaję całe swoje serce. Jestem dokładna, precyzyjna i umiem słuchać. Uwielbiam blondy i wielotonowe koloryzacje.

 

Zaraz po fryzjerstwie moją pasją są festiwale z mocną muzyką. Cechuje mnie też miłość do zwierząt.”

Stylistka fryzur

Iwona Barylska

“Jestem fryzjerką z trzydziestoletnim doświadczeniem, która ogromną uwagę przykłada nawet do najmniejszych szczegółów wykonywanych usług, utrzymując je niezmiennie na najwyższym poziomie.

Chciałabym pomóc naszym klientom osiągnąć wizerunek, który będzie ich uzupełniał i korespondował z ich stylem życia. Tworzę fryzury pasujące idealnie nie tylko na specjalne okazje, ale także na co dzień.

Prywatnie uwielbiam sport i dobrą książkę. Jestem mocno zaangażowana również w pomoc dzieciom z Domów Dziecka.”

Stylista fryzur

Marcin Delewski

„Jestem fryzjerem stylistą z wieloletnim doświadczeniem.

Z wielką chęcią zajmę się Twoją fryzurą, zadbam też o Twój nienaganny wygląd dbając o stan Twojego zarostu oraz brody.”

Stylistka fryzur

Milena Ociepka

“Najbardziej cenię sobie współpracę z klientem. Praca z ludźmi jest niezwykle różnorodna, gdyż każdy ma odmienne potrzeby, co motywuje mnie do nieustannego rozwoju zawodowego. Fryzjerstwo jest swoistym narzędziem do tego by wydobywać z ludzi ich naturalne piękno. Moja wielką pasją od zawsze był sport, który ukształtował we mnie dbałość o szczegóły i do dziś jest to moją dewizą.

 

Dlaczego barber? Dlatego, że jest niezwykłą sztuką z ciekawą historią. Największą inspiracją był mój dziadek, który goląc się używał mydła, pędzla oraz brzytwy.”

Stylistka fryzur

Sylwia Białorudzka

Należę do grupy tych szczęśliwych osób, które w pełni realizują się w pracy, bowiem fryzjerstwo to moja wielka pasja. Edukację w tym kierunku zakończyłam w 2009 roku egzaminem czeladniczym zdanym na bardzo dobry.

 

Nieustannie się szkolę i doskonalę swoje umiejętności, jestem głodna wiedzy. Jestem osobą bardzo kontaktową i nie boję się wyzwań. Zawsze z determinacją dążę do celu, który sobie postawię.

Stylistka fryzur

Dorota Goździewska

Recepcjonistka

Natalia Madej

“Jestem osobą młodą, kreatywną i szalenie energiczną. Uwielbiam pracę w zespole, ponieważ umożliwia mi to rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty.

 

W czasie wolnym od pracy interesuje mnie wszystko co jest związane ze zdrowym i aktywnym stylem życia. Biegam, wyciskam siódme poty na siłowni, spaceruję z psem, a wieczorami słucham muzyki filmowej, która pomaga mi naładować się optymistycznie na nowy pełen wrażeń dzień.”

Recenzje

Co o nas mówią…

En Vogue + En Barbe

 

Pamiętaj, że częścią En Vogue jest również En Barbe. Nasi styliści zadbają o świetny wizerunek Twojego mężczyzny, brata lub kolegi.

Zapraszamy wszystkich panów do naszego męskiego salonu fryzjerskiego – En Barbe, który mieści się piętro niżej.