Zespół

– Stylista fryzur, właściciel

Sebastian Chrząszcz

“Jestem współwłaścicielem salonu od 15 lat, ale fryzjerstwem zajmuję się znacznie dłużej. W pracy najważniejsza jest dla mnie świadomość , że Klientka poradzi sobie ze swoją fryzurą samodzielnie w domu. Dlatego właśnie największą uwagę przywiązuję do detali, jestem perfekcjonistą. Zadowolona Klientka to dla mnie największa nagroda i sens mojej pracy.

Poza fryzjerstwem moją wielką pasją jest gotowanie , a cichym marzeniem jest otwarcie restauracji, gdzie będzie serwowana najlepsza kuchnia w Katowicach.”

– Stylistka fryzur

Dorota 

“Zamiłowanie do fryzjerstwa miałam od najmłodszych lat. Będąc małą dziewczynką strzygłam włosy wszystkim lalkom:) Jestem fryzjerem z wieloletnim doświadczeniem. Lubię wyzwania w pracy, a zadowolenie Klienta jest dla mnie największą nagrodą. 

W życiu prywatnym jestem mamą dwójki dzieci. Moją pasją jest chodzenie po górach, bo uwielbiam obcowanie z naturą. Miłośniczka kotów.”

– Stylistka fryzur

Iwona

“Jestem fryzjerką z trzydziestoletnim doświadczeniem, która ogromną uwagę przykłada nawet do najmniejszych szczegółów wykonywanych usług, utrzymując je niezmiennie na najwyższym poziomie.

Chciałabym pomóc naszym klientom osiągnąć wizerunek, który będzie ich uzupełniał i korespondował z ich stylem życia. Tworzę fryzury pasujące idealnie nie tylko na specjalne okazje, ale także na co dzień.

Prywatnie uwielbiam sport i dobrą książkę. Jestem mocno zaangażowana również w pomoc dzieciom z Domów Dziecka.”

– Stylistka fryzur

Klaudia

“Fryzjerstwo jest moją wielką pasją. Uwielbiam pozytywnie zaskakiwać moje Klientki. Stale poszerzam moją wiedzę na szkoleniach, śledząc cały czas najnowsze trendy oraz techniki koloryzacji.”

– Stylistka fryzur

Gosia

W pracy ważne jest dla mnie aby fryzura była spójna i zgodna z osobą dla której ją wykonuję.

– Stylista fryzur

Dawid

Najlepiej czuję się w koloryzacjach i klasycznych strzyżeniach zarówno włosów krótkich, jak i długich. Moja największą motywacją jest zadowolenie Klientek po przeprowadzonej usłudze.”

“Fryzjerstwo jest moją prawdziwą pasją. Zdrowie i kondycja włosów są dla mnie priorytetem dlatego pielęgnację włosów stawiam na pierwszym miejscu.

– Recepcjonistka

Patrycja

“Jestem osobą młodą i kreatywną. Studiuję zarządzanie, a wolny czas staram się spędzać produktywnie. Prowadzę zdrowy styl życia, ćwiczę, interesuję się modą. 

Uwielbiam pracę z ludźmi, ponieważ każda osoba jest inna, a każdy dzień niepowtarzalny.”

– Stylista fryzur, barber – En Barbe

Marcin Delewski

„Jestem fryzjerem stylistą z wieloletnim doświadczeniem.

Z wielką chęcią zajmę się Twoją fryzurą, zadbam też o Twój nienaganny wygląd dbając o stan Twojego zarostu oraz brody.”