Zespół

– Stylista fryzur, właściciel

Sebastian Chrząszcz

“Jestem współwłaścicielem salonu od 15 lat, ale fryzjerstwem zajmuję się znacznie dłużej. W pracy najważniejsza jest dla mnie świadomość , że Klientka poradzi sobie ze swoją fryzurą samodzielnie w domu. Dlatego właśnie największą uwagę przywiązuję do detali, jestem perfekcjonistą. Zadowolona Klientka to dla mnie największa nagroda i sens mojej pracy.

Poza fryzjerstwem moją wielką pasją jest gotowanie , a cichym marzeniem jest otwarcie restauracji, gdzie będzie serwowana najlepsza kuchnia w Katowicach.”

– Stylistka fryzur

Dorota 

“Zamiłowanie do fryzjerstwa miałam od najmłodszych lat. Będąc małą dziewczynką strzygłam włosy wszystkim lalkom:) Jestem fryzjerem z wieloletnim doświadczeniem. Lubię wyzwania w pracy, a zadowolenie Klienta jest dla mnie największą nagrodą. 

W życiu prywatnym jestem mamą dwójki dzieci. Moją pasją jest chodzenie po górach, bo uwielbiam obcowanie z naturą. Miłośniczka kotów.”

– Stylistka fryzur

Iwona

“Jestem fryzjerką z trzydziestoletnim doświadczeniem, która ogromną uwagę przykłada nawet do najmniejszych szczegółów wykonywanych usług, utrzymując je niezmiennie na najwyższym poziomie.

Chciałabym pomóc naszym klientom osiągnąć wizerunek, który będzie ich uzupełniał i korespondował z ich stylem życia. Tworzę fryzury pasujące idealnie nie tylko na specjalne okazje, ale także na co dzień.

Prywatnie uwielbiam sport i dobrą książkę. Jestem mocno zaangażowana również w pomoc dzieciom z Domów Dziecka.”

– Stylistka fryzur

Klaudia

“Fryzjerstwo jest moją wielką pasją. Uwielbiam pozytywnie zaskakiwać moje Klientki. Stale poszerzam moją wiedzę na szkoleniach, śledząc cały czas najnowsze trendy oraz techniki koloryzacji.”

– Stylistka fryzur

Natalia

“Fryzjerstwem zajmuję od 13 lat to rzemiosło jest moją pasją. Lekkie nie wymagające długotrwałej stylizacji cięcia oraz subtelne kolory to mój sposób na podkreślenie naturalnego piękna kobiet.

Dobrze odnajduję się także w awangardowych krótkich strzyżeniach oraz w uzupełnianiu włosów. W pracy ważne jest dla mnie aby fryzura była spójna i zgodna z osobą dla której ją wykonuję jednocześnie uważam iż komfort oraz relaks w trakcie usługi jest istotnym elementem wizyty fryzjerskiej do czego przywiązuję szczególną uwagę.

Prywatnie mama, miłośniczka książek i amatorka yogi :)”

– Stylistka fryzur

Daria

“Na chwilę obecną we fryzjerstwie posiadam 10-letnie doświadczenie, choć od najmłodszych lat jest ono moja pasja. Jestem osobą komunikatywną, więc z łatwością nawiązuje kontakty z Klientkami i potrafię spełniać ich oczekiwania.

Nieustannie dbam o swój rozwój, biorąc udział w szkoleniach, uwielbiam szalone koloryzację oraz strzyżenie. Najlepszą nagrodą za wykonaną pracę dla mnie jest szczery uśmiech klientki.”

– Stylista fryzur

Dawid

“Fryzjerstwo jest moją prawdziwą pasją. Zdrowie i kondycja włosów są dla mnie priorytetem dlatego pielęgnację włosów stawiam na pierwszym miejscu.

Najlepiej czuję się w koloryzacjach i klasycznych strzyżeniach zarówno włosów krótkich, jak i długich. Moja największą motywacją jest zadowolenie Klientek po przeprowadzonej usłudze.”

– Recepcjonistka

Patrycja

“Jestem osobą młodą i kreatywną. Studiuję zarządzanie, a wolny czas staram się spędzać produktywnie. Prowadzę zdrowy styl życia, ćwiczę, interesuję się modą. 

Uwielbiam pracę z ludźmi, ponieważ każda osoba jest inna, a każdy dzień niepowtarzalny.”

– Stylista fryzur, barber – En Barbe

Marcin Delewski

„Jestem fryzjerem stylistą z wieloletnim doświadczeniem.

Z wielką chęcią zajmę się Twoją fryzurą, zadbam też o Twój nienaganny wygląd dbając o stan Twojego zarostu oraz brody.”